Makkelijk Te Gebruiken
Wanneer u een schilderen op nummer pakket bij ons aanschaft, weet u dat u direct aan de slag kunt nadat u het pakket heeft ontvangen.Onze pakketten worden zorgvuldig gecontroleerd en ingepakt voor verzenden. Volg deze tips om snel aan de slag te gaan met uw schilderen op nummer:
- Controleer of het canvas plat en zonder kreukels is; u kunt het canvas voorzichtig strijken.
- Speel enkele leuke deuntjes of zet een serie op.
- Bereid een bekertje water en een doek voor om uw penselen schoon te maken.
- Schilder kleuren van boven naar beneden en van kleur naar kleur. Dit voorkomt dat uw handen over de verf wrijven en vermindert de frequentie van het wassen van uw penselen.
- Laat uw schilderij minimaal 24 uur drogen om vlekken te voorkomen en het beste resultaat te behalen.
- Als het schilderij klaar is, vergeet dan niet om het in te lijsten!
Boekenlegger Bloesem is een schilderen-op-nummerpakket op een staand doek uit de collectie Schilderen Op Nummer Accessoires. Vanaf €14,95 voor het opgerolde canvas in het kleinste formaat; grotere maten, meer kleuren en een frame kies je hierboven bij het bestellen.
Wat je krijgt bij Boekenlegger Bloesem
- Voorbedrukt canvas met de genummerde vlakken van dit ontwerp
- Acrylverf in potjes, één nummer per kleur, afgestemd op dit motief
- Drie penselen voor grote vlakken en fijne details
- Een referentiebeeld om je vorderingen naast te leggen
Kies 24 kleuren als je grote, rustige vlakken wilt en het pakket in een paar avonden af wilt hebben. 36 of 48 kleuren geven meer schaduw en detail, met kleinere vlakken. Een gemonteerd frame kan er direct bij; een doe-het-zelf frame is de goedkopere optie.
Meer uit Schilderen Op Nummer Accessoires